ALARMY - ALARMY BEZPRZEWODOWE - ALARMY KRAKÓW
zamknij

Informacje o sklepie

   Firma MAKSYS powstała w 2005 roku jako firma instalacyjna. Po kilku latach stopniowo zaczeła się przekształcać w firmę Handlowo-Usługową. Obecnie Firma wyspecjalizowała się w instalacji Systemów alarmowych różnych firm takich jak SIEMENS, BOSCH, SATEL, Honeywell, RISCO (ROKONET), JABLOTRON, DSC, ELMES, PARADOX itd:. 

    Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy sa w stanie pomóc przy wyborze sprzętu oraz jego konfiguracji. Dodatkowo służymy pomocą podczas pierwszego uruchamiania. 

    W chwili obecnej staramy się posiadać w swojej ofercie większość produktów które są dostępne na ryku, Jeżeli w sklepie nie jest wystawiony jakiś produkt prosimy o kontakt telefoniczny postaramy się zlokalizować oraz ściągnąć produkt w rosądnej cenie. 

 Część produktów jest w sklepie na stanie a część jest sprowadzana pod konkretne zamówienie dlatego przed złożeniem zamówienia lub osobistym podjazdem proszę o kontakt telefoniczny. 

W sklepie oprócz pojedynczych produktów  znajdują sie również zestawy alarmowe  które obięte są promocyjną ceną montażu. (przed kliknięciem kup produkt prosimy o kontakt telefoniczny).