ALARMY - ALARMY BEZPRZEWODOWE - ALARMY KRAKÓW
zamknij

ZESTAW ALARMOWY DSC 495-4EU ALEXOR BEZPRZEWODOWY 2 CZUJNIKI

Dostępny w 72 godziny

Numer katalogowy: 10

Producent: DSC

netto

Negocjuj cenę

Cena:

1552.00

brutto

Cena:

1908.96

Opis produktu

 

ZESTAW ALARMOWY DSC ALEXOR  BEZPRZEWODOWY  

 


 

 

 

 Przy zakupie zestawu Montaż na terenie Krakowa GRATIS 

 

 

      Zestaw alarmowy oparty na centrali alarmowej DSC 495-4EU ALEXOR doskonale nadaje się do ochrony małych obiektów typu:, Biuro, Mieszkanie, Mały sklep. Dzięki temu że system jest w pełni bezprzewodowy może zostać zamontowany w obiekcie gdzie prowadzenie przewodów było by bardzo uciążliwe. W zestawie znajduje się bezprzewodowa klawiatura LCD dzięki której obsługa systemu jest bardzo prosta. W zestawie znajduje się tez pilot z wyświetlaczem LCD o dwukierunkowej komunikacji za pomocą którego możemy uzbroić rozbroić alarm, możemy wezwać pomoc lub tylko sprawdzić czy system jest uzbrojony czy nie.

 

W skład zestawu wchodzą dwa bezprzewodowe czujniki ruchu oraz jeden bezprzewodowy czujnik magnetyczny otwarcia drzwi. Zestaw jest wyposażony w sygnalizator wewnętrzny który jest zamontowany w obudowie centrali.

 

System doskonale nadaje się do obiektów w którym usytuowanie czujników musi być często zmieniane: np. budowy, wynajmowane pomieszczenia.

 

Zestaw może być rozbudowany o dodatkowe czujniki ruchu, zalania, otwarcia okna, dymu, temperatury, sygnalizator zewnętrzny jak i urządzenia do powiadomienia na prywatny telefon.

 

 

 

 

W SKLAD ZESTAWU WCHDZĄ:

 

 

 

Centrala Alarmowa

ALEXOR obsługuje 32 urządzenia bezprzewodowe (czujniki) 16 breloków. Posiada wbudowany sygnalizator. Centrala posiada możliwość sygnalizowania naruszeń czujek specjalnie ustawiony gongiem. Przykładowa funkcja pozwala nam sprawdzić gdzie zostały otwarte drzwi czy z przodu czy z tyłu budynku.

 

Centrala posiada wbudowany Dialer telefoniczny który umożliwia podłączenie do bazy monitorowania.

 

 

 

 

 

Klawiatura LCD bezprzewodowa WT5500 charakteryzująca się nowoczesnym, a jednocześnie prostym wyglądem, zapewnia każdemu użytkownikowi łatwą obsługę oraz szybki dostęp do poszczególnych funkcji systemu. Możliwość podłączenia do 4 klawiatur w systemie, montowanych na ścianach lub stawianych na dowolnej płaskiej powierzchni, pozwala na swobodny wybór miejsca lokalizacji, w zależności od wymagań i potrzeb użytkownika.

 

 

 

 

Czujnik ruchu podczerwieni bezprzewodowy WS4904 (2szt) zapewnia skuteczną detekcję intruza w całym obszarze chronionym. Czujka posiada wymienne soczewki (szerokokątną, korytarzową, kurtynową), znajdujące doskonałe zastosowanie do wewnętrznej ochrony różnego typu pomieszczeń. Czujka współpracuje z bezprzewodowym systemem Alexor, z klawiaturami z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz z modułami odbiorników radiowych.


 

 

Pilot z wyświetlaczem LCD WT4989 (dwukierunkowa komunikacja) pełni rolę sterownika systemu. Urządzenie, posiadające 5 przycisków, wyświetlacz LCD oraz wbudowany brzęczyk, w łatwy sposób pozwala obsługiwać poszczególne funkcje systemu. Po naciśnięciu przycisku Statusu, na wyświetlaczu pilota pojawi się ikona informująca użytkownika o stanie, w jakim znajduje się system alarmowy. Pozostałe 4 przyciski mogą być zaprogramowane do realizacji zadań, takich jak włączanie/wyłączenie w dozór, aktywacja alarmu pożaru, paniki, wezwania pomocy itp. W systemie alarmowym może pracować maksymalnie do 16 pilotów. WT4989 przeznaczony jest do pracy z bezprzewodowym systemem ALEXOR. Pilot nie jest nadzorowany i może być wynoszony poza teren chroniony. Wraz z urządzeniem dostarczany jest klips do paska.

 

 

Czujnik Magnetyczny otwarcia drzwi WS4945 przeznaczonyjest do ochrony okien i drzwi. Dzięki niewielkim wymiarom, urządzenie po zamontowaniu jest dyskretne i mało widoczne. Dodatkowe wejście typu NC, służące do podłączania wyjść alarmowych innych urządzeń, pozwala czujce również pełnić funkcję uniwersalnego nadajnika. Urządzenie współpracuje z bezprzewodowym systemem Alexor, z klawiaturami z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz z modułami odbiorników radiowych. Czujka posiada w wyposażeniu magnes służący do montażu nawierzchniowego.

 

Obudowa , akumulator

Sygnalizator akustyczny wewnętrzny (wbudowany)


 

 

   Charakterystyka produktu

 • Obsługa maksymalnie 32 urządzeń bezprzewodowych i 16 breloków 
 • Obsługa do 4 sygnalizatorów i klawiatur bezprzewodowych 
 • Funkcja automatycznego przypisywania urządzeń bezprzewodowych 
 • Szablony programowania skracające czas instalacji 
 • 16 kodów użytkownika, 1 kod główny, 1 kod konserwatora 
 • Funkcja sprawdzania kodu identyfikacyjnego systemu
 • Alternatywna komunikacja przez sieć GSM/GPRS lub TCP/IP 
 • Wbudowany sygnalizator akustyczny o mocy 85 dB 
 • 2 zaciski I/O, które mogą być zaprogramowane jako wyjścia PGM lub przewodowe linie dozorowe 
 • 200 mA obciążalności prądowej wyjścia AUX 
 • Rejestr 500 zdarzeń 
 • Podwójne zabezpieczenie antysabotażowe przed otwarciem obudowy lub oderwaniem od ściany 
 • 24 godzinne podtrzymanie baterii

 

Dodatkowe przykładowe urządzenia do zestawu Alexor DSC:

 

 

Pilot wielofunkcyjny z wyświetlaczem LCD WT4989

 Bezprzewodowa klawiatura z czytnikiem zbliżeniowym WT5500P

Bezprzewodowa klawiatura WT5500

Sygnalizator akustyczny bezprzewodowy wewnętrzny WT4901

 

Czujka ruchu bezprzewodowa WS4904W oraz czujka WS4904PW

Bezprzewodowa czujka tlenku węgla CO WS4913

 

 

 Przy zakupie zestawu Montaż na terenie Krakowa GRATIS (sprawdź szczegóły promocji)

 

Dodatkowe informacje

Parametry techniczne

Częstotliwość pracy

433 MHz

Zasięg odbiornika radiowego

300 m

Pobór prądu maks.

350 mA

Zasilanie

16,5 VAC/20 VA dla 50/60 Hz

Wyjście AUX

12 ~ 12,5 VDC/200 mA

Akumulator

12 VDC dla 2,3 Ah (24 h podtrzymanie)

Wilgotność

0% ~ 93%

Temperatura pracy

0°C ~ 49°C

Wymiary (wys. x szer. x gł.)

267 x 216 x 61 (mm)

Waga

1,83 kg

TOP5 Produkty powiązane